Dobrze Cię widzieć!

Asia Rapanicz

Asia pracuje z nastolatkami oraz ich rodzicami. Uwielbiam jej podejście i sposób w jaki prowadzi swoich podopiecznych. Potrafi odgruzować nawet najbardziej skostniałą relację. Pomaga zdjąć wojenny pancerz, odłożyć broń i sięgnąć po zupełnie nową jakość życia.

Spotkania z nią – zarówno indywidualne, jak i warsztatowe – przynoszą realną zmianę i pozwalają zbudować wszystko od początku. Asia wskazuje nowe ścieżki i dzieli się własnym rodzicielskim doświadczeniem. Trzyma mocno za rękę i prowadzi tak długo, aż ktoś odnajdzie na swojej drodze upragnioną jakość życia.

Z Asią można podjąć pracę indywidualną (stacjonarną lub online) lub skorzystać z grupowych spotkań.

Polecam również

Marketing od serca. Chyba tylko tak można nazwać to, co robi Sylwia i Marek. To właśnie z serca płyną ich najlepsze koncepcje. Pracują w poczuciu wzajemnego zaufania, a ich działaniom towarzyszy niezwykła wymiana energetyczna. Tworzą teksty, design i strony internetowe.

Inicjatorką i założycielką tej fundacji jest Dominika Wiśnik, która pewnego dnia miała odwagę sprzeciwić się masowemu postrzeganiu, krzycząc: „My też jesteśmy ważni!”. Zrobiła to dla siebie i dla milionów innych osób w Polsce, którzy każdego dnia biorą pod swój życiowy

Ewelina pracuje niezwykłą metodą, która łączy elementy coachingu z praktyką świadomego oddechu. Podczas sesji, zaprasza do świata pełnego spokoju, łagodności i ciałoczułości. Otwiera drzwi do pięknego spotkania z niewyrażonymi wcześniej emocjami, z delikatnymi cząstkami jestestwa, z którymi nie mamy kontaktu,

Beata to… kobieta i profesjonalistka, którą z całego serca polecam każdemu, kto szuka prawdziwego wsparcia w pracy z ciałem, emocjami i kobiecością. Beata jest trenerką relaksacyjną, trenerką oddechu, masażystką, terapeutką twarzy oraz mistrzynią i nauczycielką masażu Kobido. Pracuje głównie z